Panevėžio bitininkų draugijos šventė

Šiais metais nevyks didžioji "Lietuvos bitininkų šventė", todėl organizuojama maža "Panevėžio bitininkų draugijos" narių šventė.

Šventė vyks rūgpjūčio 1 d. (šeštadienį)

Laikas: nuo 15 val.

Vieta: Panevėžio raj. 4-5 km link Berčiūnų. Pravažiavus nuo Panevėžio degalinę "ORLEN", pirmas posūkis į dešinę. (bus nuorodos pakabintos) Pridedamas MAP`o paveiksliukas. nuoroda: 

Nuoroda į šventės vieta:

Dalyvaujantys turi registruotis pas draugijos pirmininką Vaidą, telefonu: +370 674 84149.

  

Maloniai kviečiami dalyvauti visi draugijos nariai ir bičiuliai...!

pav

 

Skaityti daugiau

Spausdinti El. paštas

Rekomendacijos dėl COVID-19 prevencijos

COVID-19 labiausia pažeidžia žmones, kurie yra vyresnio amžiaus ir serga lėtinėmis bei gretutinėmis ligomis. Šiai gyventojų grupei priklauso ir dauguma Lietuvos bitininkų. Vyresnio amžiaus žmonėms ir sergantiems lėtinėmis bei gretutinėmis ligomis Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja ypatingai saugotis. Net parašytos specialios rekomendacijos, apie kurias šiandien beveik niekas nenori rašyti, ar kalbėti.
Siekiant bent kiek užpildyti šią spragą sudarome Lietuvos bitininkams galimybę:
-susipažinti su objektyve informacija apie prevencines priemones kaip apsisaugoti nuo užsikrėtimo COVID-19 ir nebūti klaidinamais dažnai skleidžiama netikra informacija,
-sutrumpiname kelią tarp originalaus informacijos šaltinio ir jos vartotojo (mūsų atveju bitininko), kuriam, jis ne visuomet yra prieinamas ir žinomas.
- patiems priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę dėl galimybių užsikrėsti COVID-19 vadovaujantis originaliais dokumentais , o ne jų komentarais, kurie dažniausia būna neatsakingi ir neatitinka tikrovės.

Skaityti daugiau...

Spausdinti El. paštas

Papildomas paraiškų rinkimas

Informuojame apie papildomą paramai gauti paraiškų pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programą teikimą

Pagal 2020 m. birželio 2 d. Žemės ūkio ministro įsakymą Nr. 3D-410 n u s t a t y t a s papildomas paramos paraiškų pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programą teikimo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos teritoriniams paramos administravimo skyriams terminas – nuo 2020 m. birželio 8 d. iki 2020 m. birželio 26 d.

Pagal 2020 m. birželio 2 d. Žemės ūkio ministro įsakymą Nr. 3D-415 2020 metais Bitininkystės metams numatytos priemonės gali būti įgyvendintos iki 2020 m. rugsėjo 1 d.“ Tokiu būdu pailgintas Bitininkystės programos įgyvendinimo 2020 metais terminas iki š. m. rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos LBS svetainėje nurodytu žemiau adresu:

http://www.bitininkusajunga.lt/lt/Naujienos_ir_ivykiai/id-54

Svetainėje surasite informaciją ir apie paramos skyrimą arba neskyrimą ir jo priežastis pagal ankstesnį prašymų paramai gauti terminą (nuo 2020 m. sausio 2 d. iki 2020 m. vasario 3 d.}.

http://www.bitininkusajunga.lt/lt/Parama_bitininkams/_1_Apie_parama/

PS. primename, kad Korona virusas dar gyvena tarp mūsų. Būkite dėmesingi, nepamiškite, kad dauguma bitininkų priklauso didelės rizikos grupei. Todėl  nebūkite jiems ir sau abejingi. Išlaikykite atstumus, dėvėkite kaukes ir kitas priemones ten kur ir kada rekomnduoja Sveikatos apsaugos ministerija ir gydytojai. Apsaugos priemonės reikalingos ne ministerijai ar gydytojams, o jums, kad nesusirgtute. Netikėkite visokiems neatsakingiems ar savanaudiškais tikslais aiškintojams, kad viskas jau galima.

Spausdinti El. paštas

Daugiau straipsnių...

Susisiekite su mumis

Puslapio administratorius: Vaidas

E-paštas: vaidasbki@gmail.com

Tel.: +370 674 84149